Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium

Kitüntetések

Tiszaújváros Közoktatásáért kitüntetés

1995.
Kiss Lászlóné Kiss Erzsébet – életműdíj

1996.
Bazsó Jánosné – életműdíj
Magyari Árpádné – életműdíj
dr. Regéczy Zoltánné – életműdíj

1997.
Bali Istvánné – évi díj

1998.
Szalayné Meskó Kinga – életműdíj

1999.
Magyari Árpád – életműdíj
Vanyó Istvánné – évi díj

2000.
Kiss Lászlóné M.E. – életműdíj
Schwardy Miklósné – életműdíj\n

2001.
Labanczné Andrási Ilona – évi díj
Sipos Vilmosné – évi díj
Magyari Árpád – Pro Urbe Életműdíj Posztumusz

2002.
Halászi Aladár – életműdíj
Vajda József – életműdíj
Losonczi Levente – évi díj
Zajáczné Héjj Katalin – évi díj

2003.
Harsányi Gyuláné - életműdíj
Szadai László– évi díj

2005.
Suba Péterné – életműdíj
Taucz Ernő – életműdíj

2006.
Bokor Istvánné – évi díj
Kissné Tóth Ilona – évi díj
Sebestyén Lászlóné – évi díj
Suba Péter – életműdíj

2007.
Kovács Gyuláné – életműdíj
Sebestyén Katalin – évi díj

2008.
Vanyó Istvánné - életműdíj
Kiss Vince – életműdíj

2009.
Dohányné Szabó Olga - életműdíj
Honti Mihályné Árvai Anna – életműdíj

2010.
Rafferné Ördög Veronika – életműdíj
Vass Mátyás – évi díj

2011.
Bene Csaba – életműdíj
Kavicsánszki Mihály – életműdíj
Csengéné Bányász Terézia - évi díj

2012.
Sebestyén Lászlóné – életműdíj
Dobosné Kövesi Ilona - évi díj

Tiszaújváros Közneveléséért kitüntetés

2013.
Dobosné Erőss Mária — életműdíj
Kissné Ignáth Tünde — évi díj

2014.
Kissné Iski Judit – életműdíj
Ferenczyné Szabó Zsuzsanna – évi díj

2015.
Táboriné Tóth Mária – évi díj
Csuhai Csilla Mária – évi díj

2016.
Fodorné Szabó Valéria – évi díj
Lukács Árpád Attila – évi díj

2017.
Erdős Zita Katalin – évi díj

Tiszaújváros Közművelődéséért

2010.
Olasz Gyula – évi díj

2013.
Síró Lajos – évi díj

Tiszaújváros Sportjáért

1996.
Vajda József - életműdíj

2004.
Rakusz Éva - életműdíj

2009.
Szendrey István Tibor – évi díj

2012.
Eötvös-Brassai DSE fiú kosárlabda csapat - évi díj

2015.
Rókaűzők váltófutó verseny középiskolás csapata - évi díj

2017.
Tiszaújvárosi GIMI DSE női diák röplabdacsapat - évi díj

Szent István Emlékérem

2006.
Halászi Aladár

2012.
Eötvös Diákszínpad

2013.
Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium alapító tantestülete

Eötvös díjas tanárok

2006.
Bali Istvánné
Dohányné Szabó Olga

2007.
Rafferné Ördög Veronika
Rácz Gyula

2008.
Bajzáthné Gondos Erika
Wágner Judit

2009.
Fodorné Szabó Valéria
Terpák László

2010.
Demkóné Sinkovicz Andrea
Kiss Zoltán

2011.
Kissné Ignáth Tünde
Kormos István

2012.
Ferenczyné Szabó Zsuzsanna
Veres Attila

2013.
Kőteleki Tünde
Kóródi Dávid

2014.
Bukta Márta
Olasz Gyula

2015.
Lukács Árpád Attila

2016.
Barabás Katalin
Nagyné Remeczki Adrienn

2017.
Dr. Fülöpné Gyuricskó Krisztina

Eötvös-érmes diákok

2007.
Deme Gábor 12.A
Galik Zsófia 12.H
Horváth Dániel 12.H
Ónodi Enikő 12.A

2008.
Sipos Zsuzsanna 12.A

2009.
Kercsó Márk 12.H
Truzsi Anett 12.V

2010.
Vizi Dávid 12.A
Dusza Andrea 12.H
Keresztesi Orsolya 12.H
Tóth Réka 12.V

2011.
Kolosai Ferenc Vilmos 13.N
Érsek Gábor 12.H
Kostyánszki Sándor 13.C

2012.
Puskás János 13.N
Kocsis Mária 12.V

2013.
Bolgár Péter 12.H
Szilágyi Szilvia Éva 13.N
Mátyus István 12.D

2014.
Bejó Bella 12.V
Síró Flórián 12.H

2015.
Bazsó Gábor 12.H

2016.
Kapus Barbara 13.N

2017.
Béke Kornél 12.A
Koscsó Enikő 12.H